Sobota, 28 ledna, 2023
události
HomeRady a NávodyCitlivost rozhodně není jejich silná stránka: Lidé narození v těchto znameních s...

Citlivost rozhodně není jejich silná stránka: Lidé narození v těchto znameních s vámi v rukavičkách jednat nebudou

- Reklama -aktualita

Jsou rázní, pragmatičtí a mimořádně talentovaní. Sami si to dobře uvědomují. Přesto, při jednání s kýmkoliv, od nich citlivost nečekejte. Ani v práci, natož ne, ve vztahu s nimi.

Život s nimi, bývá kvůli jejich povaze a egu o něco komplikovanější
Někteří lidé, vůbec nemají problém nahlas říct, co si myslí a to i přesto, že se jich v dané chvíli, nikdo na názor neptá. Jednoduše neberou ohled příliš na druhých, zajímají jejich oni sami a tečka. Opravdu ve všem. Jsou považováni za velmi temperamentní bytosti, které mnohokrát během nějaké výměny názorů vybuchnou.

Nedokáží jednat s čistou hlavou, ale všechno chtějí hned a okamžitě. I když se uklidní, nikdy nevyhodnotí, že se chovali nevhodně, či netaktní. Vnímají to, že je to normální a zkrátka mají jen prchkejšiu povahu. Dvě znamení horoskopu patří z hlediska ohleduplnosti a citlivosti, mezi extrémně těžké povahy. Mluvíme o Beran a Štírech.

Právě s nimi to při řešení jakýchkoliv sporů, ať už pracovních nebo soukromých, nebudete mít nejsnáze. Mnohdy je totiž ani nenapadne, že vám danými slovy mohou ublížit a berou to jen jako vyjádření vlastního názoru. Dívají zkrátka jen sami na sebe.

Na to, že by se vám omluvili, i když si uvědomí, že udělali chybu, můžete zapomenout. Jsou příliš hrdí a jejich vlastní ego jim to prostě nedovolí.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel