Sobota, 28 ledna, 2023
události
HomeMagazínI máma může být stylová: Slaďte se s kočárkem, jako známé krásky

I máma může být stylová: Slaďte se s kočárkem, jako známé krásky

- Reklama -aktualita

To že se žena stane mámou, neznamená, že již nemůže být stylová a chic. Právě naopak. Tyto známé krásky se dokonale sladili i se svými kočárky. A vybrali si skutečně ikoniké kousky.

Tyto mámy jsou jasným důkazem toho, že i když máte děti, můžete být stále stylová. I na obyčejnou procházku se můžete sladit s kočárkem, které již dnes vyrábějí s přidanou hodnotou, ikonických doplňků. Zapomeňte však na typické matching styling, ale vsaďte na originalitu.

Originální a chic – pro mámy, které módou žijí
Oblíbená influencerka a čerstvá dvojnásobná máma Chiara Ferragni má zkrátka módu v krvi. Její Stylingy jsou vždy promyšlené do posledního detailu a jinak to nebylo ani v tomto případě.

Duhové barvy na topu, sladila s snad nejpraktičtější formou autosedačky, která se jedním kliknutím promění na kočárek. Tato matka je nejen chic, ale ví, co je ideální volbou pro cestování a rychlé přemisťování s malým miminkem.

Symbióza sportovního ducha a ležérnosti – pro akční mámy
Nádherná ruská modelka Irina Shayk se rozhodne řadí mezi nejstylovější mámy světového showbyznysu. Při procházkách s dcerkou, volila spíše pohodlné a sportovní styling, které však vždy byly jedinečné. Nemusíte chodit v jehlách, abyste zaujali a působili žensky. Ano, dá se to i s teniskami, mikinou a klasickými jeansy. Móda je přece o vlastní pocity, který pak okolí vnímá.

Při kočárku nedala dopustit na Cybex Priam a ten zvolila v minimalistikej verzi. Právě tehdy ho dokážete perfektně ladit ik aktuální outfitem a přizpů to své náladě.

Když je máma rebelkou
Americká podnikatelka, modelka a návrhářka Nicky Hilton je známá tím, že má rebelskou duši. Rada na sebe obrací pohledy, líbí se jí být středem pozornosti a to se nezměnilo ani v době, kdy se stala mámou. Nicky se vždy perfektně sladila k aktuálnímu kočárku, ve kterém své děti vozila.

Od uvedení na trh se právě tento kočárek, jehož design navrhl přední návrhář Jeremy Scott, stal nejžádanějším i mezi známými tvářemi, které na něj nedají nejen vrámci vizuálu dopustit. Tento crazy rukopis je pro rebelky jako stvořený.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel