Úterý, 31 ledna, 2023
události
HomeMagazínKontroverzní dcera Madonny, polarizuje společnost: Nemusím se líbit každému, podstatné pro mě...

Kontroverzní dcera Madonny, polarizuje společnost: Nemusím se líbit každému, podstatné pro mě je, že jsem sama sebou

- Reklama -aktualita

Dcera známé zpěvačky a divy Madonny je stejně odvázaná a nespoutaná jak byla její matka kdysi. Nezajímají ji názory okolí, dělá si co chce a ignoruje ohlasy na svou osobu.

25 letá dcera pop divy Madonny, poutala pozornost médií od malička. Vždy byla v hledáčku paparazzi fotografů a sama přiznala, že neměla typické dětství. No i když si mnozí myslí, že všechno dostala díky slavné mámě zdarma, je to velký omyl. Sama Lourdes svou mámu nazvala jako „control freak“ a řekla, že její kontrolovala celý život. Dokonce jí prý nikdy nedávala ani kapesné.

„Když jsem měla osmnáct let, nemohla bych si za vlastní peníze koupit ani koblihu, ne ještě byt. No musela jsem být absolutně nezávislá v momentě, kdy jsem ukončila střední školu.“

„Myslím, že moje máma viděla jiné děti slavných rodičů a řekla si, že její takové nebudou. I když si lidé myslí, že jsem pouze netalentované slavné dítě, které má vše naservírované na talíři, není to pravda,“ prozradila pro magazín interview.

Tato mladá žena se věnuje hudbě a příležitostně také modelingu. Předvedla se v kampani světoznámé značky spodního prádla Savage X Fenty, pro kterou nafotila pikantní fotografie a v té době začala, tak intenzivnější polarizovat společnost.

Na jedné straně jsou lidé, co ji milují, na druhé ti, co ji skutečně nemusejí. Rozruch vyvolává i tím, že si přestala holit podpaží a snaží se prezentovat přirozenost a vlastní názor i tímto způsobem. Přitom sama tvrdí, že to dělá jen kvůli sobě.

„Byla jsem odsuzována už když jsem byla malá, ale moje soukromí je důvod, proč se mi podařilo udržet si rozum. Chci jen zjistit, kdo ve skutečnosti jsem, spíše než to udělají ostatní a začnou mi vysvětlovat, kdo jsem podle nich.“

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel