Pátek, 24 března, 2023
události
HomeŽenyO sexu se občas nemluví jednoduše: 6 rad, jak na to s...

O sexu se občas nemluví jednoduše: 6 rad, jak na to s partnerem!

- Reklama -aktualita

Ne jednou bývá ve vztazích pravidlem, že se snadněji o sexu promluvíme se svými kamarádkami, jak se svým partnerem. Obáváme se jeho reakce na některé naše touhy nebo na to, co se nám nelíbí. No právě takové mlčení může vaši lásku úplně pokazit. Usnadněte si proto rozhovory o intimnostech i těmito jednoduchými triky.

1) Udělejte si seznamy
Lidé se bojí být v oblasti sexu k sobě upřímní. Myslí si, že by jejich partner za to odsoudil a kvůli tomu by mohl zkrachovat i jejich vztah. No místo toho by si měli dát raději záležet na tom, aby otevřeně hovořili o svých pocitech.

V zralém vztahu si každý dokáže stanovit hranice a jen takto si můžete říct, co je vám už proti srsti a co jste ochotni vyzkoušet. Udělejte si každý samostatně svůj seznam toho, po čem toužíte v intimním životě.

Pak si je vyměňte a napište, co jste ochotni splnit z partnerových tužeb. Budete jistě překvapeni, že někdy je to pouze o vašem strachu, ale vaše láska je ochotna zajít dál, než byste čekali.

2) Dohodněte se, jak odmítnete sex
Je přirozené, že ne vždy máte stejnou chuť na milování. Pak se může stát, že kvůli tomu buď děláte vy něco proti své vůli, nebo odmítnete partnera takovým způsobem, který mu bude nepříjemný.

Jste dospělí lidé, tak o tom komunikujte otevřeně. Jasně si řekněte, že jakým způsobem to je tomu druhému nejvhodnější říct a vysvětlete si také momenty, kdy zaručeně nemáte chuť na sex a ten druhý se tehdy nemá o to ani pokoušet.

3) Na komunikaci si vyberte vhodný čas
Snažte se nedotlačiť vaše problémy až do bodu, kdy bude ve vás kumulovat hněv a negativní energie. Tehdy se nejčastěji stává, že vybuchnete v tom nejnevhodnějším okamžiku a vykřičet i věci, které můžete později litovat.

Raději jednejte v předstihu, abyste si na to mohli najít dobrou příležitost, kdy bude i partner dobře naladěný. V tom případě to projedná klidně, lépe si to vzájemně vysvětlíte a budete i přístupnější k novým řešením.

4) Začněte randit
Hlavní podstatou rande je, abyste si vyhradili čas jen pro sebe a lépe se tak sblížili. Páry, které jsou již ve vztahu déle, mají pocit, že jim to není nutné. Tráví přece spolu hodně času, tak se jim to zdá zbytečné. No právě to je velká chyba.

Je úplně jiné pouze si posedět večer u televizoru v pohodlném oblečení a když si vyjdete spolu i jen na procházku nebo sklenici vína do restaurace.

Tehdy je tam jiná atmosféra, lépe se popovídáte a je to také ideální příležitost na to, byste si pohovořili o intimních otázkách a o tom, co vás nejvíce trápí nebo co byste chtěli v tomto směru vylepšit.

5) Po sexu se k sobě přitulte
Rozhovory intimnostech a sexu nemusí být zákonitě jen negativní. Zahrnují se do toho i dialogy, kdy si vyměňujete laskavá lechtivé slova. Vytváří se tak mezi vámi silnější pouto a zároveň jste jeden pro druhého přitažlivější. Proto nepodceňuje ani rozhovory, které budete vést po milování.

Tehdy si vyměníte nejdražší slova a v návalu emocí si lépe řeknete, co máte na srdci. Když si navíc dáte i pár komplimentů, partner bude přesně vědět, co se vám líbí a že to má později ještě zopakovat.

6) Citlivě vnímejte rozdíly mezi vámi
Velmi důležité je najít pochopení pro toho druhého. Musíte rozumět tomu, že vaše sexuální touhy se mohou lišit. Je vzácné najít člověka, se kterým se iv tomto směru naplno doplňujete. To důležité je, abyste našli střední cestu v tom, co bude oběma vyhovovat.

Také se nesmíte kvůli tomu odsuzovat. Pokud má ten druhý rád něco jiného a dokáže akceptovat, že pro vás je to nepřípustné, tak ho respektujte i vy. Právě díky těmto detailům bude váš vztah podstatně silnější.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel