Sobota, 28 ledna, 2023
události
HomeMagazínSex na jednu noc, ale i sex po hádce. Podle odborníků bychom...

Sex na jednu noc, ale i sex po hádce. Podle odborníků bychom vyzkoušet zejména tyto druhy milování

- Reklama -aktualita

Sex může mít mnoho podob – a i když si myslíme, že jsme mnoho z nich zkusili, faktem je, že ho dokážeme stále variovat na tisíce způsobů. Které typy milovaní bychom však podle odborníků měli za svůj život alespoň jednou za žít?

Jednorázovky
I když je mnoho žen stále proti, odborníci se shodují, že vyzkoušení jednorázového sexu klidně is cizincům je “ povinnou “ jízdou. Samozřejmě, pokud víte, že jste citlivější povahy, která se s druhým člověkem nedokáže naladit na vlnu vášně po krátké době a máte tendenci zamilovat se rychle, radí se, abyste byli v první řadě opatrnou. Faktem však je, že dokud to nevyzkoušíte, tak nevíte – a mnoho žen, které si myslelo, že se při nezávazném sexu namotá, si uvědomilo pravý opak.

Takové milování dokáže podle odborníků nejen zvýšit sebevědomí ženy, ale zároveň jí dokáže uvolnit se a poznat, co má skutečně ráda. Při cizinci nebo prostě člověku, ke kterému nemáte vytvořenou citovou vazbu, nerzomýšľate nad tím, jak vypadáte, zda se mu líbíte – jednoduše jde o vaše potěšení. A o to právě při sexu jde.

Největší vášeň nastupuje po hádce
Viděli jsme to ve filmech, četli jsme o to v romantických filmech, ale ve skutečnosti to zkoušeli jen některé z nás. Pravdou je, že po velké hádce mají partneři skutečně minimální chuť mluvit, ne to milovat, ale při hádce, která se zakládá na maličkosti, to prostě zkuste pootočit – a vášeň se silnými emocemi raději pretavte v ten nejlepší sex vašeho života. Samozřejmě, je velmi nutné, abyste důkladně odpozorovali situaci a zjistili, zda je podobně naladěn i váš partner. Dohodněte se na tom dopředu a vyzkoušejte to. Garantujeme vám, že zažijete jeden z nejlepších sexuálních Zaziky vůbec.

nečekaný sex
Kdekoliv, kdykoliv – takto nějak to vypadá většinou jen ve filmech. Kdo však řekl, že to tak nemůže být iv běžném životě? Neříkáme, abyste na partnera skákali při každé příležitosti, ale jednou za čas jej můžete překvapit jemným škrábání, které mu nazančí, že máte chuť na sex. Neřešte, kde se momentálně nacházíte, kdo vás může slyšet nebo nebodaj vidět – a nechte se poddat vášni. Bez ní to v žádném vztahu nefunguje a právě proto tento typ sexu doporučují odborníci zejména v dobách, kdy manželství upadá do stereotypu.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel