Sobota, 28 ledna, 2023
události
HomeRady a NávodySilný manipulátor, sobec, nebo lehkovážný egocentrik?

Silný manipulátor, sobec, nebo lehkovážný egocentrik?

- Reklama -aktualita

Přestože vás dokáží okouzlit na první pohled, společný život s nimi, by vám způsoboval množství vrásek na obličeji a rány na duši. Se kterými muži je lepší si nezačínat?

Dokážete se do nich zamilovat během pár minut. Jsou totiž milí, galantní, neuvěřitelně charismatičtí a velmi dobře vědí, po čem ženy touží a co na ně platí. I když si řeknete, že to hrají v tomto směru na každou, říct NE, jim dokáže málokterá. Ano, tři znamení zvěrokruhu spojují přesně tyto rysy, přičemž ve vztahu se však každé projevuje jinak. No bohužel žádný z těchto mužů, není ideální na dlouhodobé vztahy.

Býk jako silný manipuláror
Býk má obecně velmi tvrdou povahu, ale dokáže být i neskutečně galantní. Právě galantností si skutečně rychle, získá náklonnost žen. No už při takovém prvním kontaktu, kdy ji využívá ve svůj prospěch, se projevuje jeho smysl pro manipulování.

Touží po ženě, která se bude přizpůsobovat jeho potřebám a pokud se náhodou nebude ztotožňovat s jeho názorem, udělá vše, aby ji malými krůčky přivedl na svou cestu.

Lev jako neuvěřitelný sobec
Vztah s Lvem může být opravdu mimořádně náročný. I když vás zahrnuje množstvím komplimentů a pozorností, vždy se bude snažit dělat všechno tak, aby to vyhovovalo zejména jeho potřebám. Je pro něj důležité, aby se v životě cítil dobře, komfortně a šťastně. I když s něčím máte vy problém, ale jemu to vyhovuje, ani jen se nezamyslí nad tím, že by mohl něco změnit.

Na nějaké společné kompromisy při něm zapomeňte. Buď je po jeho nebo nijak. Toto ho vystihuje snad nejlépe. Je jen na vás, zda jste ochotna to přijmout a akceptovat.

Štír jako lehkovážný egocentrik
Říká se, že Štír patří obecně mezi nejkomplikovanější znamení. Tito muži jsou nejméně čitelní, chápání a mnohdy v důsledku neporozumění, s nimi ztrácíme trpělivost. Mají v sobě mimořádnou energii, tajemnost, magnetickou přitažlivost a obrovskou vášeň. To však ve značné míře převyšuje jejich egocentrismus.

Vždy berou ohled jen na sebe a jiné je nezajímá. Rovněž musí být středem pozornosti a pokud tomu tak není upadají do depresí. Jde o dominantních jedinců, kteří potřebují hodně pozornosti a pocit jistoty, ale nedokáží ji opětovat.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel