Sobota, 28 ledna, 2023
události
HomeRady a NávodyVytvarovat čelist se dá i přirozeně. Dosáhněte vysněné kontury obličeje bez estetických...

Vytvarovat čelist se dá i přirozeně. Dosáhněte vysněné kontury obličeje bez estetických zákroků

- Reklama -aktualita

I když své dolní čelisti nevěnujeme tak velkou pozornost, faktem je, že její tvar udělá s naším vzhledem hodně. A ne stále jsou k tomu dokonce potřebné jehly.

Obličejová gymnastika jako prevence
Nic nepomůže tak, jako prevence – a to platí nejen při anti-aging, ale i celkovém zdraví člověka. Právě obličejová gymnastika, která zejména v posledním období zažívá velký boom, slibuje, že si pomocí jednoduchých cviků víte o něco vylepšit kontury obličeje, ale zároveň udržet svaly v co nejlepší kondici. Samozřejmě na to, aby to fungovalo, je nutná pravidelnost.

Postavte se před zrcadlo a otevřete ústa tak, jako když se snažíte říct písmeno O. Následně změňte jejich polohu a zasmějte se nejvíce, jak víte. Velkým pomocníkem je i artikulovaný samohlásek před zrcadlem, kdy budete dávat důraz zejména na to, abyste v obličeji zapojily co nejvíce svalů. Podobných cviků najdete na internetu skutečně hojně – a největší výhodou je, že je můžete praktikovat téměř kdekoliv. Důležitá je pouze pravidelnost a správné provedení.

Aktivní séra jako povinná rutina
Elasticita naší tváře přibývajícím věkem upadá, a tak si zachovat co nejkrásnější kontury obličeje, aniž jste se starali o svou pleť, prostě nepůjde. Povinnou jízdou by pro vás kromě kyseliny hyaluronové, která pleť hydratuje, měl být i vitamín C. Ten pleť nejenže rozzáří, ale zároveň podporuje tvorbu kolagenu a dodává naší pokožce pružnost. Začněte s ním ve vaší rutině co nejdříve.

Masážní váleček jako záchrana
Válečky, ale i různé kameny, zažívají momentálně obrovský boom. Není se čemu divit – jednoduchá pomůcka slibuje skvělé výsledky již při dvou týdnech správného používání. Zatímco jsou levné napodobeniny vytvořeny převážně mixem materiálů – i plasty, kvalitní roller pochází většinou z kamene Gua Sha. Ten dokáže nejenže udržet svou chladivou teplotu, ale zároveň se mu připisuje i jakási síla Balance, která dodá vaší pleti potřebný boost. Jeho pravidelné používání dokáže skutečně do jisté míry vykontúrovať obličej a to zejména díky prokrvení, které jím dosáhnete.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel