Sobota, 28 ledna, 2023
události
HomeMagazínZačít a nepřestat je jediná cesta k dokonalé figuře: Tyto tři jednoduché...

Začít a nepřestat je jediná cesta k dokonalé figuře: Tyto tři jednoduché rady trenéra implentujte do rutiny a získáte tělo snů

- Reklama -aktualita

Říká se, že zkratky k sexy postavě nevedou. Tedy pokud si ji chcete udržet z dlouhodobého hlediska, bude to zřejmě pravda. Podívejte se, co si osvojit, abyste měli krásnou postavu, avšak natrvalo!

Přestože se mnohé z nás pokoušíme dosáhnout sexy křivky, zejména z dlouhodobého hlediska je to mnohokrát neudržitelný model. Buď si na začátek na sebe dáme příliš velkou zátěž, případně jsme v extrémním kalorickém deficitu, což se také odrazí. Pokud se chcete vyhnout zbytečným chybám, které vás cykly neustále v témže pročtěte si tři jednoduché rady trenéra, které zkrátka fungují.

„Pokud to mám shrnout – základem je vnímat své tělo jako celek, nepřetěžovat se a dopřát si kvalitní, lokální a sezónní potraviny. Když všechny tyto elementy spojíte, vytvoří perfektní celek. Je to jako když skládáte puzzle, když vám jeden kousek chybí, nikdy nebude výsledek perfektní, „vyvetľuje fitness trenér Milan Kožík.

  1. Zaměřte se na tělo jako celek
    Toto je nejčastější chyba, které se dopouštíme, protože k našemu tělu nepřistupujeme jako k celku, ale zaměřujeme se na dílčí cíle. Absolutní základ určitě tvoří dobré stravovací návyky a vhodné pohybové aktivity.

Kombinace posilování a aerobního cvičení může pomoci vybudovat kvalitní svalovou hmotu s minimem tuků, zlepší se vzhled vaší pokožky, bude pevnější a napnutější. Rovněž se postupně zlepší se váš svalový tonus a zamezíte tím vznikajícímu prostoru v podkoží.

  1. Postavte svůj jídelníček na kvalitních, lokálních a čerstvých potravinách
    Zapomeňte na rafinovaný cukr, polotovary, mastné a těžká jídla, ze kterých se nejen tloustne, ale zároveň zatěžujete celkově i organismus. Omezte kávu, alkohol, bublinkové a slazené nápoje, kouření na absolutní minimum.

Přidejte do jídelníčku citrusy, ovesné vločky, chilli. Pijte dostatečné množství čisté vody, případně bylinné čaje. Zkrátka tělo hydratujte, v čem nejvyšší možné míře.

Příklad jídelníčku

Snídaně: vícezrnný chléb s tvarohem, rajčata, rukola
Desátá: bílý jogurt
Oběd: ryba, batáty, malý zeleninový salát
Svačina a večeře: zeleninový vývar a jako dezert jablko

  1. Nepřetěžujte se
    Při tréninku musíte cítit námahu, v žádném případě ne bolest. Optimální počet tréninků za týden je 3 až 5krát v trvání 45 – 60 minut. Je třeba si ale zapamatovat, že vždy je lepší cvičit alespoň krátce, jak necvičit vůbec. Rozhodně si musíte nechat v daném týdnu i prostor na regeneraci. Nadměrné přetížení svalů vede k mnoha komplikacím, ale určitě ne k vysněné postavě.

Když se budete držet těchto tří zásad půjde to. Zkrátka začít a nepřestat je snad jediná cesta, k vytoužené postavě. Tedy taková, která i funguje.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel